Nowy menadżer w Exim Tours – Wiktor Sośnicki

fot. archiwum Exim Tours

Do zespołu Exim Tours dołączył Wiktor Sośnicki – Manager, który będzie zajmował się rezydentami oraz usługami dodatkowymi touroperatora.

Marcin Małysz, prezes Exim Tours, powiedział: „Pokładamy duże nadzieje w Wiktorze, mamy nadzieję, że dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu z produktem objazdowym wniesie do firmy dużo innowacji, współprac i pomysłów.”

Wiktor Sośnicki studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Karierę w turystyce zaczął 13 lat temu jako sprzedawca w multiagencji turystycznej Go-Travel, a później w salonie firmowym Itaki. Następnie obsługiwał turystów tego touroperatora w Portugalii. Był również rezydentem biura podróży Rainbow. Tworzył wyjazdy na Kaukaz oraz Półwysep Iberyjski. Przez ostatnie 4 lata jego kariera zawodowa skupiała się na dwóch obszarach – pracował na zmianę w Chinach i Indiach, przy obsłudze turystów objazdowych Ecco Travel. Mówi płynnie po angielsku i hiszpańsku, ma licencję pilota wycieczek.
Jego hobby to nauka portugalskiego oraz lotnictwo. Prace łączy ze szkoleniem dla pilotów samolotu w LOT Flight Academy.

Wiktor Sośnicki dodał: „Cieszę się, że mogłem dołączyć do zespołu Exim Tours. Jest to biuro, które w ostatnim czasie mocno wybiło się wśród konkurencji, dzięki nowoczesnemu podejściu do prowadzenia biznesu. Touroperator może pochwalić się bardzo dużą kadrą stałych rezydentów, która pracują z biurem od lat. Mam jednak nadzieję, że w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w ostatnim czasie, szybko wystartujemy z rekrutacją nowych rezydentów na sezon 2023. Jednym z moich zadań będzie wprowadzenie standaryzacji i dbanie o jakość serwisu rezydenckiego (obsługi klientów na miejscu).”

W szczycie sezonu na „eximowych” destynacjach za opiekę nad turystami jest zaangażowanych około 50 osób. Exim Tours zapewnia polskojęzyczną obsługę w ponad 90% swoich destynacji. Pozostałe kierunki to małe, butikowe regiony, gdzie profil wyjeżdżającego tam klienta, na ten moment nie wymaga polskojęzycznej pomocy lub wystarczający jest kontakt z polską infolinią.

Exim Tours nagrodził swoich agentów