Exim Tours nagrodził swoich agentów

fot. AG

W warszawskim hotelu Renaissance odbyła się Gala Exim Tours. Była to okazja do wręczenia certyfikatów najlepszym agentom sprzedającym ofertę touroperatora. W wydarzeniu wzięło udział ok. 200 agentów i partnerów Exim Tours.

Wieczór rozpoczęła prezentacja wyników i planów Exim Tours.
Exim Tours jest członkiem REWE Group, która zatrudnia na całym świecie 380 tysięcy osób i może się pochwalić przychodem w wysokości 76,45 mld euro.

Exim Tours w ciągu ostatnich pięciu lat podwyższył wartość swojej gwarancji ubezpieczeniowej o 227 proc. – z 15,6 mln na 51 mln zł.
Liczba obsłużonych klientów wzrosła w tym samym czasie o 249 proc. – z 56 405 do 197 007. Rok temu odnotowano 118 858 klientów. Na kierunkach egzotycznych ten progres jest jeszcze bardziej imponujący: w 2022 roku touroperator wysłał na nie o 1370 proc. klientów więcej niż w 2017 roku. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – o 2602 proc. więcej.

Jeśli chodzi o klientów wysłanych w ramach pakietów dynamicznych, to w tym roku wysłano ich o 325 proc. więcej niż pięć lat temu, z kolei klientów lotów czarterowych – o 151 proc, zaś klientów z dojazdem własnym – o 499 proc. więcej niż w 2017 roku.

Marcin Małysz, prezes zarządu Exim Tours powiedział: „Rok 2022 był dla Exim Tours rokiem ciężkiej pracy, wdrażania nowych pomysłów, rozwoju w zakresie technologii. Rokiem zmiany siedziby biura, powiększającego się zespołu. Rok 2022 był dla Exim Tours rokiem bardzo dobry i właśnie to chcieliśmy mocno zaakcentować świętując i dziękując tym, którzy do tego sukcesu się przyczynili”

W roku 2023 Exim Toru planuje loty czarterowe do Albanii, Bułgarii, Egiptu, Tunezji (kontynentalnej i na Dżerbę) oraz do Turcji. Klienci biura będą mogli latać z ośmiu portów lotniczych w Polsce. Dużo więcej kierunków oczywiście znalazło się w ofercie pakietowanej. W jej ramach klientom proponowane będą loty z dziesięciu lotnisk polskich oraz Berlina i Drezna.
Ważną rolę w sprzedaży oferty odgrywają agenci, których jest ponad 1800 w całym kraju. Najlepszym wręczono certyfikaty.

Burssztynowe Certyfikaty Sprzedaży otrzymali: AN-Travel, Eli Group, Euerka Travel, Ewa (Starograd Gdański), Ewe-Tur, Exotico, Firo Tour Polska, Jamajka, Laguna, Luz, Marti Travel, MK Podróże, MY Tours, Panda, Podróży Świat, QTravel, Słoneczna Przygoda, Śródziemnomorze, Travel Cafe, Travelplanet.pl (Żyrardów), E-Lastminute.pl, Turysta, Urlopwkraju.pl.

Srebrne Certyfikaty Sprzedaży otrzymali: 123 Wakacje, 4Youtravel, Alltravel.pl, Anos Travel Club, Biuro Podróży Poczta, Euro Travel, Fly Back, Grupa Traveligo, Habibi Travel, Nonstop Travel, Protravel, Regle, Szpak Travel, Urlopy.pl, Wakacje.pl (Warszawa_Targówek), Wakacje.pl (Bydgoszcz), Wakacje.pl (jabłonna), Wakacje.pl (Kraków King Square), Wakacje.pl (Płock), Wakacje.pl (Warszawa-Gocław), Wakacje.pl (Warszawa-Ursynów), Wakacyjny Relaks oraz Wrona&Waluś Travel.

Na Złote Certyfikaty Sprzedaży zasłużyli: 24 Holiday, AAL Tourist, Dream Tours.pl, Kuba Tours, MAX, Okno na świat, TCP, Travel Market, Traveliada.pl, Viktoria Travel, Wakacje.pl (Gorzów Wielkopolski, Konstytucji 3 Maja), Wakacje.pl (Gliwice Europa Centralna), Wakacje.pl (Jastrzębie Zdrój), Wakacje.pl (Rzeszów Nowy Świat, Wakacje.pl (Tarnów Gemini).

Tytuł „Exim Partner na medal” otrzymali: AM Travel, Continental Travel, Halowakacje.com, Happy Travel, Kolibri Touristik&Jagdreisen biuro podróży i polowań, Laguna, Ludzie i świat, Sun Tour oraz Travel Time.

Platynowy Certyfikat Sprzedaży otrzymali: Bon Voyage, Denar Travel, Fostertravel.pl, Holidaycafe.pl, Planet Tours, Sun Way Travel, Travel Shops, Wakacje.pl (Katowice, Roździeńskiego).

Diamentowy Certyfikat Sprzedaży przypadł trójce multiagentów: Fly.pl, Travelplanet.pl oraz Wakacje.pl

fot. AG

Dominika Jurkowska odpowiedzialna za marketing touroperatora podkreśliła „3 grudnia 2022 na długo pozostanie w naszej pamięci. Był to dzień pod znakiem naszych magentowych barw. W jednym miejscu świętowaliśmy z naszymi najważniejszymi agentami nasz wspólny sukces. Była to również idealna okazja do powiedzenia krótko o naszych planach na rok 2023 i co najważniejsze nagrodzenia tych którzy na to naprawdę zasłużyli.”

Wieczór uświetnił występ Sabiny Jeszki.

Partnerami wydarzenia byli:

1. Urząd Ds. Promocji Turystyki Tunezji – ONTT
2. Ergo Ubezpieczenia Podróży
3. Biuro Ds. Promocji Turystyki Dubaju – Dubai Tourism
4. Biuro Ds. Promocji Turystyki emiratu Ras Al Khaimah
5. System Bluevendo
6. System Merlinx
7. Urząd Ds. Promocji Turystki Jamajki
8. AXA Partners
9. Urząd Ds. Promocji Turystki Gran Canarii
10. Globe Travel Services Poland S.A. oraz Linia Lotnicza Nouvelair
11. Linia Lotnicza Emirates
12. Biuro Ds. Promocji Turystyki Malty
13. Dubai Holding Entertainment Reprezentujący Dubai Parks And Resort
14. Linia Lotnicza FlyDubai

Jedynym branżowym patronem medialnym imprezy był portal WaszaTurystyka.pl

Klienci Exim Tours polecą do Tunezji z Lotniska Warszawa-Radom