Klienci Exim Tours polecą do Tunezji z Lotniska Warszawa-Radom

fot. archiwum PHH

Biuro Exim Tours jako kolejny touroperator dołącza do biur, które będą latały z lotniska Warszawa-Radom.

Marcin Małysz, prezes zarządu, powiedział:„Na razie wprowadziliśmy do oferty wyloty z Radomia do Tunezji Kontynentalnej. Rozmowy trwają na temat Djerby. Mimo początkowo mieszanym odczuciom do całego projektu lotniska w Radomiu postanowiliśmy dać szansę również lokalnej inwestycji, trzymając kciuki za sukces przedsięwzięcia.”

Dominika Jurkowska, Manager Marketingu Exim Tours, dodała: “Lotnisko w Radomiu daje ogromną szansę na powiększenie grona Klientów. Dotrzemy z naszą ofertą do osób z mniejszych miejscowości z tego regionu, dla których często dalekie odległości do lotnisk były barierą do zakupu wycieczki. Jako rodowita radomianka chyba najmocniej trzymam kciuki za sukces Radomia.”

Rejsy ruszą już od 1 czerwca 2023 i będą kontynuowane raz w tygodniu w czwartki aż do 5 października – mówi Agnieszka Kołtoniak, Kierownik ds. Lotów Czarterowych.
Exim Tours jest częścią Grupy Der Touristik Group, która od ponad 20 lat tworzy jedną z najnowocześniejszych firm turystycznych w Europie. To drugi organizator wakacji w Niemczech pod względem wielkości a sieć sprzedaży jest obecna w ponad 14 krajach.

Lotnisko Warszawa-Radom sponsorem tytularnym klubu siatkarskiego Radomka S.A.