Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 11 styczeń 2019 18:35

Hotel Krasicki nagrodzony w konkursie Guest Review Awards 2018

Napisane przez MG
Hotel Krasicki Hotel Krasicki archiwum Hotelu Krasicki

Guest Review Awards 2018 to konkurs Booking.com, w którym portal dziękuje swoim partnerom za ich gościnność w oparciu o opinie i oceny pozostawione przez gości po pobycie. Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim otrzymał 9 punktów w 10. stopniowej skali.

Była to 7. edycja konkursu. Obiekty startujące w konkursie musiały spełnić następujące kryteria: otrzymać ocenę Gości pomiędzy 8 a 10 oraz mieć przynajmniej 5 opinii online.

Goście ocenili usługi świadczone w Hotelu Krasicki na 9 punktów w 10.stopniowej skali.

Hotel Krasicki jest członkiem IGHP.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.