Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 04 październik 2018 10:36

Hotel Metropolo by Golden Tulip stanie w Krakowie

Napisane przez MG
Wnętrze hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie Wnętrze hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie materiały prasowe

Nowy krakowski hotel - Metropolo by Golden Tulip - stanie przy ul. Orzechowej i będzie dysponował 220 pokojami.

Będzie to pierwsza odsłona hotelu marki Metropolio w Polsce.

Adam Konieczny, dyrektor ds. rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią, powiedział: „To kolejny w Polsce i kolejny w Krakowie hotel z grupy Louvre Hotels. Mamy nadzieję, że podobnie, jak pozostałe, będzie spełniał najbardziej wyszukane oczekiwania naszych gości. Chcemy, by nowo wybudowany hotel odpowiadał filozofii grupy, w myśl hasła: „do, dare, dream”, czyli działaj - odważ się - marz! To oznacza, że nasi goście znajdą u nas dużo więcej niż wygodne łóżko i smaczne posiłki.”

Inwestorem lokalnym krakowskiego Metropolo by Golden Tulip jest założyciel firmy Europlan Artur Kozieja.

Artur Kozieja dodał: „Decyzja o podjęciu współpracy z Louvre Hotels Group wbrew pozorom nie była trudna. Sama marka jest bardzo mocnym brandem i znajduje się w pierwszej piątce światowych sieci hotelowych. Ponadto, miałem okazję od środka przyjrzeć się, jak działa wschodni biznes, będąc ponad 5 lat w Chinach. Jestem przekonany, że krakowski Metropolo by Golden Tulip będzie ważnym miejscem na mapie stolicy Małopolski.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.