Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 01 czerwiec 2018 12:09

Courtyard by Marriott nagrodzony za działalność CSR

Napisane przez MG
Aneta Stępkowska Aneta Stępkowska materiały prasowe

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do Chopin Airport Development, został wyróżniony za działalność Corporate Social Responsibility (CSR), a Aneta Stępkowska otrzymała nagrodę dla najlepszego dyrektora hotelu franczyzowego w Europie w zakresie CSR.

Nagroda przyznawana jest przez korporację Marriott International.

Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development (CAD), powiedział: „Cieszymy się, że wśród naszej kadry zarządzającej hotelami mamy najwyższej klasy menadżerów, których praca jest również dostrzegana i nagradzana przez międzynarodowe sieci hotelowe. Nagroda, którą otrzymał Courtyard by Marriott to z jednej strony dowód na to, że nasi dyrektorzy są na najwyższym, światowym poziomie, a z drugiej docenienie wielkiego zaangażowania wszystkich pracowników hotelu w zakresie szeroko pojętej odpowiedzialności społecznej.”

Hotel Courtyard by Marriott od samego początku swojego funkcjonowania prowadzi wiele działań CSR.

Aneta Stępkowska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport, skomentowała: „Zaangażowanie pracowników hotelu w działalność społeczną jest oczywiste, robimy to od 15 lat, czyli od otwarcia hotelu. Często inicjatywa działań charytatywnych wychodzi od samych pracowników, co świadczy o ich wielkiej wrażliwości i chęci pomagania innym.”

Hotel Courtyard by Marriott pomaga m.in. fundacjom dziecięcym, takim jak SOS Wioski Dziecięce, Dziecięca Fantazja czy Integrujące Stowarzyszenie Jeden Świat im. prof. Zbigniewa Religi w Białymstoku. Opiekuje się również Domem Dziecka w Równem koło Warszawy, wspomaga Dom Pomocy Społecznej na Woli oraz schronisko dla zwierząt Na Paluchu.

Stępkowska dodała: „Sponsorujemy również niezwykłą imprezę grudniową „Mikołajki z Fantazją” dla około 200 bardzo ciężko chorych dzieci, które przyjeżdżają do naszego hotelu z całej Polski na zaproszenie Fundacji Dziecięca Fantazja. Cały rok czekamy na uśmiech i radość tych dzieciaków. Cieszę się, że zgodnie z myślą przewodnią działalności korporacyjnej CSR - „Spirit to Serve”, Marriott dostrzegł tego „ducha” w naszym hotelu i jego pracownikach."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.