Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

wtorek, 20 marzec 2018 18:55

ibis Kraków Centrum – pierwszy etap remontu zakończony

Napisane przez MG
Sweet room w Hotelu ibis Kraków Centrum Sweet room w Hotelu ibis Kraków Centrum archiwum Hotel ibis Kraków Centrum

Hotel ibis Kraków Centrum jest gotowy na przyjęcie gości. 15 marca do użytku zostało oddanych 19 świeżo wyremontowanych pokoi hotelowych.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, ibis Kraków Centrum jest sukcesywnie odnawiany i remontowany. Oddane właśnie pokoje to początek większych renowacji.

Maciej Naziębłło, dyrektor hotelu, powiedział: „To dopiero początek zmian, dzięki którym nasi Goście jeszcze bardziej poczują komfort, jaki oferują nowe pokoje Sweet ibis”.

Hotele marki nieustannie starają się podnosić komfort, co doprowadziło do powstania nowej definicji standardu w tym miejscu. Każdy, nawet najdrobniejszy aspekt, taki jak regulacja oświetlenia przy łóżku czy wyjątkowy kształt lustra w łazience wprowadzane są z myślą o ich użytkowniku i o tym, aby idealny pobyt zapadł w pamięć na jak najdłuższy czas. 19 najnowszych, oddanych właśnie do użytku pokoi, urządzonych zostało w lekkim, nowoczesnym stylu, połączonym z motywami zaczerpniętymi ze skandynawskich wnętrz. Utrzymane są w neutralnych, ciepłych barwach z akcentami mocniejszych kolorów i dużą ilością jasnego drewna. Design mebli, znajdujących się w pokojach inspirowany jest hotelami ze standardem pięciu gwiazdek, tak samo jak materiały, z których są wykonane. Dzięki takiemu projektowi wnętrza, każdy z podróżnych poczuje się komfortowo i będzie mógł cieszyć się wypoczynkiem na najwyższym poziomie, w ekonomicznym przedziale cenowym.

Dobry sen to szczęśliwy sen
Dodatkowym atutem wyremontowanych pokoi są łóżka Sweet bed by ibis, które zostały zaprojektowane przez specjalistów dbających o to, aby zapewnić gościom jak największy komfort snu i gwarancję odpoczynku. Materac odpowiada za bezkonkurencyjne podparcie dla naszego ciała, a zoptymalizowana nakładka obiecuje najwyższą wygodę.

Na miarę naszych czasów
Odpowiadając na oczekiwania podróżnych w pokojach dostępny jest nieograniczony Internet bezprzewodowy. Do dyspozycji gości są także 22-calowe telewizory, odbierające kanały lokalne, informacyjne i sportowe. Marka przykłada również dużą wagę do ochrony środowiska, dlatego w trosce o jego stan hotelowe oświetlenie jest energooszczędne, a krany oraz prysznice wyposażone są w perlatory.