Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 styczeń 2017 15:25

Nowy Sheraton w Annabie w Algierii

Napisane przez MG
Sheraton Annaba Sheraton Annaba archiwum Marriott International

Sieć hotelarska Marriott International, Inc otworzyła swój siódmy hotel w Algierii - Sheraton Annaba.

Pozostałe hotel sieci w tym kraju to: Constantine Marriott Hotel, Renaissance Tlemcen Hotel, Sheraton Club des Pins, Sheraton Oran, Le Meridien Oran and Four Points by Sheraton Oran. W sumie 1580 pokojów,.

Nowy obiekt ma wygodne połączenie z portem lotniczym oraz najważniejszymi atrakcjami miasta, tuż nad brzegiem Morza śródziemnego.

Alex Kyriakidis, prezes i dyrektor zarządzający Marriott International na Bliski Wschód i Afrykę, powiedział: “Jesteśmy zachwyceni faktem, że możemy nasze partnerstwo z Société d'Investissement Hôtelière, otwierając swój siódmy hotel w Algierii. Otwarcie Sheraton Annaba podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój i rozwój rynku hotelarskiego w Algierii, co jest związane z naszą ogólną strategią rozwoju w Afryce.”

Hotel dysponuje 201 pokojami w tym 15 apartamentami oraz Apartamentem Prezydenckim, fitness centrum, basenami.