Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 styczeń 2017 15:25

Nowy Sheraton w Annabie w Algierii

Napisane przez MG
Sheraton Annaba Sheraton Annaba archiwum Marriott International

Sieć hotelarska Marriott International, Inc otworzyła swój siódmy hotel w Algierii - Sheraton Annaba.

Pozostałe hotel sieci w tym kraju to: Constantine Marriott Hotel, Renaissance Tlemcen Hotel, Sheraton Club des Pins, Sheraton Oran, Le Meridien Oran and Four Points by Sheraton Oran. W sumie 1580 pokojów,.

Nowy obiekt ma wygodne połączenie z portem lotniczym oraz najważniejszymi atrakcjami miasta, tuż nad brzegiem Morza śródziemnego.

Alex Kyriakidis, prezes i dyrektor zarządzający Marriott International na Bliski Wschód i Afrykę, powiedział: “Jesteśmy zachwyceni faktem, że możemy nasze partnerstwo z Société d'Investissement Hôtelière, otwierając swój siódmy hotel w Algierii. Otwarcie Sheraton Annaba podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój i rozwój rynku hotelarskiego w Algierii, co jest związane z naszą ogólną strategią rozwoju w Afryce.”

Hotel dysponuje 201 pokojami w tym 15 apartamentami oraz Apartamentem Prezydenckim, fitness centrum, basenami.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.