Noce i Dnie w Konstancinie na filmowo

Agencja EVENTAGE

Restauracja w Konstancinie, znana wcześniej jako Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alicja zmieniło wizerunek i nazwę na „Noce i Dnie”. Uroczyste ponowne otwarcie obiektu odbyło się pod koniec kwietnia.

Nowa nazwa i wizerunek marki konstancińskiej restauracji wiąże się ze słynnym filmem opartym na powieści Marii Dąbrowskiej. Uroczystą galę, która zainaugurowała działalność obiektu pod nazwą „Noce i Dnie”, poprowadził filmowy Józef Tolibowski, czyli Karol Strasburger. Aktor wystąpił w stroju nawiązującym do jego najsłynniejszej roli filmowej i opowiedział przy okazji kilka anegdot z kulis powstawania kinowej adaptacji powieści. Na uroczystym otwarciu bawiło się ponad trzysta osób, w tym artyści i sportowcy: Anna Samusionek, Piotr Zelt, Marek Włodarczyk, Tomasz Iwan i Natalia Jakuła.

Noce i Dnie Hotel & Restauracja w Konstancinie-Jeziornej to istniejące od 20 lat miejsce na spotkania rodzinne, towarzyskie oraz organizację konferencji i szkoleń biznesowych. Założycielami i właścicielami hotelu i restauracji od początku ich funkcjonowania są Alicja i Andrzej Milewscy.

W związku z rebrandingiem restauracji pojawiła się nowa strona www, fanpage na Facebooku. Zmieniono wszystkie materiały wizerunkowe i logotyp.

Obecnie Noce i Dnie Hotel & Restauracja oferuje swoim gościom 28 pokoi (łącznie 55 miejsc). Mogą być one wykorzystane jako zaplecze przy organizacji uroczystości prywatnych (chrzciny, komunie, wesela) oraz eventów biznesowych – spotkań integracyjnych, warsztatów, szkoleń etc. Hotel dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi, w tym: dwoma salami konferencyjnymi do 30 osób oraz salami do 15, 80, 150 i 100 osób.