Na dachu NYX Hotel Warsaw otwarto bar Ether

fot. archiwum hotelu NYX

Nowy bar Ether na dachu NYX Hotel Warsaw to panorama Warszawy ze szklanymi wieżowcami „na wyciągnięcie ręki” oraz imponująca oferta koktajli. Lokal jest otwarty dla wszystkich – nie tylko dla gości hotelu.

Menu oferuje zarówno klasyczne, znane drinki, czyste alkohole, jak i ekstrawaganckie mixy – łącznie z Pride of Leo, flagowym koktajlem lokalu. O aspekt kulinarny zadbała osobiście Jolanta Piotrowska – szef kuchni NYX Hotel Warsaw, która na dachu budynku przy Chmielnej 71 serwuje przygotowywane na grillu steki – klasyczne, ale i wegetariańskie oraz stek ze strusia.

fot. archiwum hotelu NYX

Ether zaprasza wszystkich na wieczory z DJ-em i z muzyką na żywo. W planie są również poranki z jogą, projekcje filmowe i występy znanych polskich Drag Queen – a to dopiero początek atrakcji, na które można liczyć w NYX Hotel Warsaw. Powierzchnia równa 260m2 pozwala na organizację w Ether różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, zawsze – dosłownie i w przenośni – na wysokim poziomie.

Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager sieci Leonardo Hotels w Polsce, powiedziała: „Plany na otwarcie tej wyjątkowej przestrzeni mieliśmy już wtedy, kiedy powstawał hotel. Naszym zdaniem nadszedł czas, kiedy śmiało musimy planować nowe inwestycje i je realizować. Otwarcie Ether jest tego dowodem.”

Nazwa Ether, to imię mitologicznego syna greckiej bogini nocy Nyx, która z kolei dała nazwę marce hoteli.

NYX Hotel Warsaw jeszcze bardziej otwiera się na sztukę