MTT Wrocław: rozpoczynamy sezon na podróże

W dniach 22–24 marca we Wrocławiu odbędzie się kolejna, 15. już edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego. To miejsce dla wszystkich miłośników podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystów, eksploratorów, obieżyświatów lub po prostu miłośników targów turystycznych.

Na terenie Tarczyński Arena Wrocław zgromadzi się ponad 200 wystawców z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Jak co roku organizatorzy zadbali, by każdy znalazł cos dla siebie, ale i odkrył coś nowego. Najważniejsza jest inspiracja!

Prócz stoisk wystawców, pojawi się wiele atrakcji dodatkowych. Festiwal Podróżników „Swoją drogą” to już stały i kluczowy punkt programu, Swoją obecność potwierdziło już 18 podróżników.

Festiwal Kulinarny to gotowanie na żywo – każdego dnia prezentowana będzie inna kuchnia, a przygotowane potrawy będą prawdziwą ucztą. Tradycyjnie organizatorzy zapraszają producentów produktów regionalnych, którzy będą mieli na targach swoja strefę.

Z każdego takiego wydarzenia odwiedzający powinni coś wynieść. Oprócz nowych inspiracji i wiedzy, materiałów i broszur turystycznych, wielu rozmów – czekają na nich wejściówki, nagrody, gadżety. Wśród nich wyjazdy weekendowe i nagroda główna – niesamowita podróż na Islandię z partnerem targów – ProjektWyprawa.pl.

Rodziców przestrzegamy! Zaplanujcie trochę więcej czasu na odwiedziny. Mnogość atrakcji dla dzieci sprawi, że zostaniecie tu na dłużej. A jak zgłodniejecie, zawsze możecie zajrzeć do strefy produktów regionalnych!

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłosimy również laureatów nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.

Szczegóły będą publikowane na Facebooku i Instagramie:
https://www.facebook.com/mttwroclaw
https://www.instagram.com/mtt.wroclaw

Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Wasza Turystyka.

Materiał partnera