Konrad Pisarek nowym członkiem zarządu Polonus S.A.

fot. materiały prasowe

Spółka PKS Polonus w Warszawie S.A. poinformowała, że 1 sierpnia Konrad Pisarek został powołany na stanowisko członka zarządu przez Radę Nadzorczą PKS Polonus S.A.

Konrad Pisarek posiada wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. W ostatnim czasie związany był ze spółkami MPT Sp. z o.o. oraz MZA Sp. z o.o. Funkcję prezesa zarządu PKS Polonus S.A. nadal pełnić będzie Jacek Zawadzki.

“Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do spółki PKS Polonus, firmy z tak dużym doświadczeniem i potencjałem. Wierzę, że wspólnie z tymi, którzy tworzą tę firmę, czyli z jej pracownikami, poradzimy sobie z wieloma wyzwaniami jakie mogą nas czekać w tych trudnych i niepewnych czasach” mówi Konrad Pisarek, członek zarządu PKS Polonus S.A.

Spółka PKS Polonus jest jednym z przedsiębiorstw PKS, które zgodnie z przepisami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 stycznia 2021 r., w sprawie wykazu spółek, w których prawa z akcji Skarbu Państwa wykonuje Prezes Rady Ministrów lub inni członkowie Rady Ministrów, pełnomocnicy Rządu lub państwowe osoby prawne, w tym jednoosobowe spółki Skarbu Państwa, znalazły się pod nadzorem PKP S.A.

Jacek Zawadzki prezesem Polonusa