I-burgery w hotelach ibis

archiwum ibis

W menu hoteli ibis znajduje się osiem burgerów, w tym klasyczny i-Burger czy i-Cheese z doskonałą soczystą wołowiną, jak i bardziej ekstrawagancki, słodko-kwaśny i-Hawaii czy wegetariański i-Veg z polentą z warzywami.

Każdy z burgerów to 200 gram doskonałej wołowiny, z czego aż 25 proc. pochodzi od krów rasy Angus. Specjalnie na potrzeby oferty i-Burger została stworzona również receptura oraz wielkość bułek, które są lekkie i nieco puszyste.
Oprócz oferty i-Burger, klienci mogą oczywiście wybierać spośród typowo polskich dań czy restauracyjnych klasyków.

Joanna Świerkosz, zastępca dyrektora sprzedaży, dystrybucji i marketingu w Polsce i krajach bałtyckich, powiedziała: „Oferta i-Burger jest częścią naszej szerszej koncepcji zmiany idei restauracji w tej kategorii obiektów hotelowych. Podążamy za nowymi trendami i potrzebami naszych gości, stąd pomysł na wprowadzenie do menu modnych potraw przygotowywanych z wysokiej jakości świeżych i zdrowych produktów. To propozycja, która ma zachęcić klientów również spoza hotelu, aby wstąpili do nas w porze lunchu.”

Marka ibis rozpoczęła promocję oferty i-Burger pod hasłem „NOWA EKIPA W MIEŚCIE – SOCZYSTE BURGERY”, zarówno na terenie hoteli, jak i on-line. Jej częścią był m.in. konkurs gotowania na żywo przez blogerów, który odbył się w ibis Warszawa Reduta.