Hotailors – super promocja – 0 za obsługę podróży służbowych – tylko do 4 grudnia

Black Friday wkroczył do branży agentów obsługujących podróże służbowe. Dynamiczny start up Hotailors o którym pisaliśmy w kontekście narzędzi do samodzielnej rezerwacji przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów. Jeżeli  wciąż nie mamy  agenta do obsługi podróży służbowych to jest ten moment by przetestować to innowacyjne narzędzie.

Black Friday z Hotailors co dostaniemy w ramach promocji na obsługę podróży służbowych

Jak wspominaliśmy w poprzednich artykułach Hotailors proponuje dość nowatorski sposób rozliczeń podróży służbowych. Jest to rodzaj abonamentu a koszty obsługi liczone są per podróż. Zwyczajowo firma/klient ponosi też koszty implementacji rozwiązania.

W ramach promocyjnej oferty otrzymujemy zestaw benefitów. Pierwszym z nich jest zniesienie kosztów implementacji, które standardowo kosztują tysiąc dolarów. Drugim jest pakiet rezerwacyjny który otrzymujemy całkiem za darmo, zawiera on do 10 000 rezerwacji. Mamy  na wykorzystanie gratisowego pakietu  sześć miesięcy. De facto dostajemy więc darmową obsługę przez pół roku.

Czym jeszcze chwali się Hotailors

Platforma do obsługi podróży służbowych przy okazji Black Fridayowej oferty podkreśla inne swoje zalety. Przede wszystkim szybkość i intuicyjność rezerwacji. Obsługę call center przez 24godz, w tym serwis w języku angielskim. Mamy też rozbudowany system monitoringu naszych pracowników będących w podróży służbowej, włącznie z informacją o zagrożeniach epidemiologicznych. Naturalnie w narzędziu do rezerwacji nie mogło zabraknąć polityki podróży.

Zalety znamy czy są jakieś wady ?

Zdaje się iż na dziś jedyną wadą rozwiązania Hotailorsa jest brak usług komplementarnych w ramach platformy. Tak więc wypożyczania samochodów, ubezpieczeń czy serwisu wizowego. Bez problemu zamówimy te usługi off-line za pośrednictwem help desku. Warto się jednak upewnić czy tego typu rezerwacje  wchodzą do promocyjnego pakietu. Firma zapowiada metodyczne dodawanie kolejny usług do on-linowej platformy.

W platformie nie mamy też rozwiązań NDC linii lotniczych, z pewnością przyjdzie i czas na tego typu implementacje. Szczególnie w przypadku podróży grupą Lufthansa ale także AF/KL jest to rozwiązanie zapewniające firmom dodatkowe oszczędności.

Wydaje się iż bardzo bogata oferta linii lotniczych i rozbudowany serwis hotelowy odpowiadają w dużej mierze na potrzeby małych i średnich firm w obszarze podróży służbowych.

Czy Hotailors przyczyni się do popularyzacji innowacji na rynku obsługi podróży służbowych

Nowatorskie podejście do wyceny obsługi podróży służbowych może być zaczątkiem większej fali innowacji. Podobne podejście w ramach oferty hotelowej oferuje start up Bidroom. Obydwie firmy są nowymi graczami na rynku podróży służbowych, niewątpliwie sprzyja im czas. Rynek agentów podróży służbowych zmaga się z wielkim kryzysem którego wiele podmiotów może nie przetrzymać. Innowacyjne firmy mogą zapełnić z powodzeniem to miejsce, tym bardziej iż poziom zautomatyzowania obsługi jest na polskim rynku wciąż bardzo niski.

Narzędzia do samodzielnej rezerwacji podróży służbowych dla małych firm (waszaturystyka.pl)

Pamiętajmy, na skorzystanie z oferty mamy czas tylko do czwartego  grudnia.  By to zrobić należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Hotailors.

Andrzej Kawałek

Ekspert ds. podróży służbowych


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center