Emirates z nowymi zasadami bezpieczeństwa. Loty do Dubaju od 7 lipca

lotnisko w Dubaju
Lotnisko w Dubaju / fot. VisitDubai

Linie Emirates wdrażają najnowsze protokoły dot. podróży lotniczych, które ułatwią międzynarodowe podróże obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie, a także otworzą Dubaj dla gości biznesowych i turystycznych, już od 7 lipca.

Emir Dubaju Szejk Mohammed bin Rashid I następca tronu Szejk Hamdan bin Mohammed wydali dyrektywy dotyczące wznowienia ruchu lotniczego do Dubaju. Turyści mają możliwość wrócić do emiratu od 7 lipca. Emirates ogłosiły nowe protokoły bezpieczeństwa i gotowość do podjęcia działalności przerwanej podczas pandemii. W ostatnich tygodniach Emirates stopniowo rozbudowywały siatkę połączeń.

Z Dubaju do 40 miast

„To silne potwierdzenie naszej gotowości do wznowienia działalności lotniczej i gospodarczej, które jest możliwe dzięki kompleksowemu planowaniu i przygotowaniom. Jesteśmy pewni, że wszystkie podjęte przez nas działania pozwolą ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji i pomogą skutecznie reagować na to, co się dzieje” –powiedział Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates.

„Pracujemy blisko ze wszystkimi interesariuszami i organizacjami międzynarodowymi, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla naszych załóg, klientów i społeczności. Aktualnie oferujemy połączenia z Dubaju do 40 miast. Dzięki najnowszym dyrektywom mamy szansę poszerzyć siatkę połączeń i oferować dodatkowe kierunki, o których będziemy informować w kolejnych dniach” – dodał Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum.

Linie lotnicze promują Dubaj jako miasto otwarte na podróżnych z całego świata i przygotowały nowy klip promocyjny

Nowe wymagania wobec podróżnych

Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład, w tym dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych zawierających maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne dla wszystkich podróżnych.

Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży. Będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego.

Mieszkańcy powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem: www.emirates.com/returntoDubai.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center