DworzecOnline.pl – nowa odsłona

Strona DworzecOnline.pl jest ulepszona
Nowe oblicze strony DworzecOnline.pl/fot. archiwum Polonusa

Od wczoraj strona internetowa innowacyjnego systemu sprzedaży biletów autokarowych DworzecOnline.pl uzyskała nowy wygląd i dodatkowe funkcjonalności. Oprócz nowoczesnej szaty graficznej oferuje bardziej przejrzystą, intuicyjną i przyjazną dla użytkowników strukturę, która zapewni łatwiejszą orientację oraz szybszy proces zakupu biletów autobusowych.

Jakie zmiany zaszły na Dworcu Online?

1. Nowa architektura informacji na portalu – uprościliśmy i uporządkowaliśmy potrzebne informacje w nowym menu głównym. Zmniejszyliśmy liczbę zakładek oraz uporządkowaliśmy potrzebne dla Was informacje w dużo wygodniejszy i bardziej przejrzysty sposób.

2. Zaprojektowaliśmy nowy wygląd wyników wyszukiwania – nowa i przejrzysta forma prezentacji dostępnych połączeń ułatwi i przyspieszy znalezienie najdogodniejszego połączenia.

3. Nowa wersja mobilna – zaprojektowaliśmy zupełnie nową wersję mobilną zgodnie z najnowszymi standardami, dzięki czemu zakup biletu z telefonu stanie się prostszy i bardziej intuicyjny.

4. Możliwość logowania w trakcie procesu zakupu – dla Waszej wygody dodaliśmy w 3 kroku możliwość zalogowania na własne konto, a także czytelną informację czy zakup odbywa się jako klient zalogowany czy niezalogowany.

5. Informacja o wybranym miejscu siedzącym widoczna w koszyku – aby móc jeszcze lepiej kontrolować swoje zamówienie dodaliśmy informację o wybranym numerze miejsca siedzącego

6. Ujednoliciliśmy i unowocześniliśmy szatę graficzną – od teraz cała strona będzie w jednolitej i spójnej kolorystyce dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

7. Informacja o adresie e-mail oraz nr telefonu, na które zostaną wysłane bilety – dodaliśmy na stronie z potwierdzeniem statusu płatności dodatkowe informacje o adresie e-mail oraz numerze telefonu, na jaki zostaną wysłane bilety. W tym miejscu zawsze można sprawdzić czy na pewno zostały dobrze wpisane wszystkie dane. Jeżeli zobaczysz, że nastąpiła pomyłka – skontaktuj się z nami.

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center