Polonus Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

Logotyp Polonusa

Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus jest Srebrnym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 22 października w Kamienicy Artystycznej w Warszawie.

Już za 13 dni w warszawskiej Kamienicy Artystycznej, przy ulicy Białostoskiej 22, odbędzie się 8. edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl

Tym razem poruszymy następujące tematy: zdrowie i bezpieczeństwo podczas podróży i wypoczynku, przyszłość turystyki grupowej oraz grup zawodowych, które się w niej specjalizują, sytuację w sektorze MICE, przyszłość promocji turystyki po koronawirusie, skuteczność bonu turystycznego.

Jak zwykle zaprosiliśmy ekspertów w sprawach promocji turystycznej.

Srebrnym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej jest Polonus.

Polonus jest narodowym przewoźnikiem autokarowym świadczącym usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. Lider rynku autokarowego obsługuje blisko 40 linii, łącząc główne ośrodki miejskie i turystyczne z Warszawą. Polonus bardzo aktywnie wspiera branżę turystyczną uczestnicząc w najważniejszych kampaniach promocyjnych, zachęca do podróżowania oferując bogatą siatkę połączeń pomiędzy popularnymi kurortami i proponuje atrakcyjne promocje dla dzieci, studentów i seniorów.
W ostatnim czasie spółka Polonus została uhonorowana odznaczeniem za zasługi na rzecz rozwoju polskiej turystyki. Ceremonia wręczenia najważniejszych nagród w turystyce odbyła się podczas gali obchodów Światowego Dnia Turystyki w Poznaniu, zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Rozwoju. Polonus jest operatorem Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia – jednego z największych i najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce. Spółka posiada własny system zarządzania dworcem oraz platformę sprzedaży biletów DworzecOnline.pl. Oferta wiodącego polskiego przewoźnika skierowana jest do osób, które chcą podróżować komfortowo, bezpiecznie i w korzystnych cenach.

Podczas VIII Forum Promocji Turystycznej Polonus będzie reprezentował Maciej Acedański, prezes zarządu, która weźmie udział w debacie: „Polski bon turystyczny – jak rynek zareagował na polską ofertę?

Program Forum i rejestracja: TUTAJ

DworzecOnline.pl – nowa odsłona