Costa Cruises Partnerem XII Forum Promocji Turystycznej

Już za 19 dni, 19 kwietnia w Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis” we Wrocławiu odbędzie się XII Forum Promocji Turystycznej. Partnerem wydarzenia jest Costa Cruises, włoskie przedsiębiorstwo żeglugowe.

Costa Cruises jest włoską firmą turystyczną oraz pierwszym, europejskim armatorem wycieczkowym. Należy do brytyjsko-amerykańsko-panamskiego koncernu Carnival Corporation & plc.

Grupa dysponuje 22 statkami wycieczkowymi, które łącznie mogą obsłużyć 88 tys. gości. Firma ma swoją siedzibę w Genui i działa na poziomie globalnym, głównie na trasach w rejonie Morza Śródziemnego, Europy Północnej, Morza Bałtyckiego, na Karaibach, w Ameryce Północnej i Środkowej, Ameryce Południowej, Emiratach Arabskich i na Dalekim Wschodzie.

Od 70 lat Costa Crociere uosabia włoski styl i gościnność. Ich celem jest zapoznanie gości z najbardziej niezwykłymi miejscami na świecie, dając im szansę na odkrywanie odmiennych kultur na pięciu kontynentach. Jako jedyna firma wycieczkowa pływająca pod włoską banderą, działa jako ambasador włoskich wartości na świecie i reprezentuje kraj w portach.

Czas i miejsce Forum: 19 kwietnia 2023 roku, CEE „Hydropolis” we Wrocławiu.

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Rejestracja i bilety: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

Organizatorem jest: Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorem jest: Hydropolis Centrum Edukacji Ekologicznej

Złoty Partner: Wrocław Miasto Spotkań, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Srebrny partner: MerlinX

Partnerzy: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Miasto Olsztyn, Costa

Honorowymi patronami wydarzenia jest: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna

Patronaty: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, AM Art Media Agencja PR, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Jaka przyszłość czeka multiagentów? Trójca ekspertów na XII edycji Forum Promocji Turystycznej