Corendon Airlines z promocją na sezon zimowy 2022/23

Obsługujące rynek polski od 2013 r. linie lotnicze Corendon Airlines prezentują najnowszą ofertę specjalną dotyczącą połączeń realizowanych w sezonie zimowym 2022/23. Promocja jest ważna na wybrane loty w okresie od 1 listopada do 31 marca i ograniczona do 50 tys. miejsc.

Przewoźnik realizuje obecnie loty do tureckiej Antalyi z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Rzeszowa. Połączenia zimowe z Polski do Antalyi w sezonie 2021/22 okazały się bardzo zadowalające dla Corendon Airlines, co sprawiło, że postanowiono kontynuować przeloty w nadchodzącym sezonie zimowym 2022/23.

Aby skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej należy dokonać rezerwacji biletu w okresie 1-15 września pamiętając, że jest ona limitowana do 50 tys. miejsc.

Corendon Airlines w okresie zimowym łączy Turcję z Polską następującymi rejsami: w każdą sobotę Warszawa-Antalya-Warszawa i w każdą sobotę Katowice-Antalya-Katowice.

Promocja „W Kierunku Zimowego Słońca” oraz szczegóły oferty są dostępne wyłącznie na głównej stronie Corendon Airlines corendonairlines.com.

Corendon: będziemy latali do Turcji również w sezonie zimowym