Corendon: będziemy latali do Turcji również w sezonie zimowym

fot. archiwum Corendon Airlines

Linie lotnicze Corendon Airlines ogłosiły, że w związku pomyślnymi wynikami przewozów z Polski, zdecydowały, że od początku listopada do końca kwietnia, będą realizował loty w każdą sobotę z Warszawy oraz Katowic do Antalyi.

Corendon Airlines w obecnym sezonie realizują swoje połączenia z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Rzeszowa do tureckiej Antalyi oraz z Katowic do Heraklionu na Krecie.

Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendona na Polskę, powiedział: „Wyniki okazały się dla nas bardzo pomyślne. Miejsca w naszych samolotach były wypełnione na zdecydowanie satysfakcjonującym nas poziomie. Potwierdziło to, że Turcja cały czas jest jednym z ulubionych kierunków Polaków. I to nie tylko jako kierunek wakacyjny”

Przewoźnik po zakończeniu sezonu zimowego 2021/22, w którym realizował przeloty z Warszawy i Katowic do Antalyi raz w tygodniu, był bardzo zadowolony z wyników.

Alpaslan Ünsal skomentował: „W okresie zimowym przewieźliśmy ponad 10 tys. pasażerów z Polski, co pokazało, że Antalya cieszy się dużym zainteresowaniem także w zimie”.

Corendon – Promocja Wczesnej Rezerwacji przedłużona