City break w Wenecji z biurem Itaka, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

fot. Itaka Holdings

Voucher na city break w Wenecji z biurem Itaka, obejmujący m.in. 3 noclegi ze śniadania oraz zwiedzanie, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji będzie voucher na City break w Wenecji z przelotem dla dwóch osób ufundowany przez biuro Itaka. W programie: 3 noclegi ze śniadaniami oraz zwiedzanie sztandarowych zabytków Serenissimy, malowniczych zakątków i kościołów zdobionych dziełami mistrzów światowej sławy. Rejs po lagunie weneckiej pozwoli poznać także jej najsłynniejsze wyspy: Burano z kolorowymi domami i Murano, gdzie powstają przepiękne wyroby ze szkła, chętnie kupowane jako pamiątki.

Program Gali i rejestracja TUTAJ

Kolację z Łukaszem Hajkowskim, prezesem AXA Partners, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki