Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 22 sierpień 2019 13:27

Nowe biuro incomingowe Itaki na Zakintos

Napisane przez MM

13 sierpnia 2019 r. na Zakynthos, zarząd Biura Podróży Itaka w osobach: Mariusz Jańczuk, Leszek Szagdaj, Piotr Henicz i Michał Wróbel, podpisał umowę notarialną, na mocy której rozpoczęło działalność Zebu Travel Services. Jest to pierwsze biuro incomingowe Itaki w Grecji i czwarte w Europie. Szefem firmy został Filippos Vasilakis, długoletni partner biznesowy touroperatora.

Grecja jest jednym z kluczowych kierunków Itaki, a Zakintos rozwija się bardzo dynamicznie. Głównym zadaniem nowo powstałego biura jest zapewnienie standardu usług klientom Itaki i Cedoka na Zakynthos.

W przyszłości Zebu Travel Services zajmie się także planowaniem i realizacją nowych inwestycji na wyspie. W czasach dużej konkurencji w branży turystycznej Itaka chce przyciągnąć klientów nie tylko dobrą ceną, ale przede wszystkim profesjonalną obsługą klienta w miejscu, gdzie spędza wakacje.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.