Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 czerwiec 2014 12:55

Neckermann wystartował z zimową ofertą

Napisane przez AG

Przy wczesnej rezerwacji oferty biuro zapewnia sięgające 30 proc. rabaty oraz atrakcyjny pakiet gwarancji. Rezerwując wakacje do 31.07.14 klienci otrzymają m.in.: gwarancję najniższej ceny, gwarancję niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu wycieczki.

W ofercie touroperatora znalazły się najpopularniejsze regiony narciarskie Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Andory, Czech i Słowacji. Neckermann oferuje bogaty wybór obiektów od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele z all inclusive w blisko 250 kurortach narciarskich. Wśród nich klienci znajdą hotele ze skipassem w cenie, ponad 300 obiektów z bezpłatnym pobytem dzieci nawet do 14 lat a także bogaty wybór hoteli położonych przy stoku. Touroperator oferuje przeloty na narty do Werony z wypoczynkiem w Val di Sole a także nowość: przeloty do Barcelony z możliwością rezerwacji dowolnego obiektu z oferty w Andorze. Nowością jest również „gwarancja śniegu" - klienci Neckermanna będą mieli prawo do zmiany rezerwacji, jeśli w wybranym regionie na 7 dni przez przyjazdem nie będzie działało 75 proc. wyciągów. Nowym udogodnieniem jest także możliwość rezerwacji skipassów już w biurze podróży.
W tym roku pierwszy śnieg będzie można powitać już w dniach 1-7 grudnia, biorąc udział w imprezie otwarcia sezonu narciarskiego w Austrii w Zell am See i Kaprun. Skiopening z Neckermannem stał się już tradycją a grono jego fanów stale się powiększa. Bezpłatny skipass, rywalizacja i animacje na stoku, Apres- Ski-Openining Party z DJ Hirkiem Wroną to główne atrakcje tegorocznej imprezy. Hitem tegorocznego Skiopeningu będzie niewątpliwie I edycja Narciarskiego Pucharu „Media & Marketing Polska".
Entuzjastów ciepła zimą Neckermann zaprasza do najatrakcyjniejszych regionów świata oferując ponad 40 słonecznych kierunków. W ofercie touroperatora znajdziemy wiele nowości. Sukces Turcji w sezonie letnim, skłonił biuro podróży do przedłużenia możliwości wylotu na wakacje do tego kraju do końca listopada. Kolejną nowością są ferie zimowe z polskimi animatorami Happy Events. W poprzednim sezonie zimowym egzotykę z Neckermannem wybrało 36 proc. klientów więcej niż rok wcześniej.

Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska powiedział: "Ferie zimowe to jeden z najpopularniejszych terminów urlopowych wśród Polaków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą spędzić ten czas optymalnie i zapewnić swym pociechom liczne atrakcje, oferujemy wakacje z polskimi animacjami Happy Events w Egipcie. Mając na uwadze różne terminy ferii zimowych w wybranych województwach, zapewniamy w tym czasie dogodne przeloty z Warszawy, Katowic i Krakowa."

W bieżącym sezonie biuro podróży oferuje dogodne połączenia lotnicze z 6 lotnisk lokalnych. Nowościami na mapie egzotycznych kierunków są Małe Antyle (Antigua, Saint Lucia, Barbados oraz Tobago), które Neckermann oferuje jako jedyny z touroperatorów. Neckermann oferuje 17 tras wycieczek objazdowych, w tym aż pięć nowości: Malezja, RPA - Zimbabwe - Botswana, południowe Indie oraz Tajlandia z Laosem. Na egzotyczny zimowy wypoczynek z Neckermannem można wybrać się zarówno bezpośrednim przelotem czarterowym Dreamlinerem (Kuba, Meksyk, Wietnam, Tajlandia, Sri Lanka), przelotem czarterowym z międzylądowaniem (Kenia, Gambia), jak i wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi (Lufthansa/Condor, Air Berlin, Emirates, Qatar Airways, China Airlines).
Ile będą nas kosztować zimowe wakacje z Neckermnnem? Tygodniowy pobyt w hotelu o średnim standardzie z dwoma posiłkami w Austrii w Regionie Salzburskim to koszt od 890 zł/os, natomiast w Karyntii od 915 zł/os. Za 7-dniowe wakacje w podobnym standardzie we Włoszech w Regionie Trentino zapłacimy 1145 zł/os, natomiast na Słowacji w Demanowskiej Dolinie: 675 zł/os. Tygodniowe wakacje w Egipcie w 5-gwiazdkowym hotelu z Happy Events i parkiem wodnym to koszt 1829 zł/os z all inclusive, natomiast w Maroku 2199 zł/os. Na Wyspy Kanaryjskie z Nackermannem można wybrać się już za 1699 zł/os. 8-dniwe safari w Kenii to koszt 5149 zł/os, natomiast 12-dniowej wycieczki objazdowej po Tajlandii 6119 zł/os. Tygodniowe wakacje w Tobago to koszt od 7673 zł/os.