Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 01 luty 2019 13:48

Adam Myszor przeszedł z Sun&Fun do ETI

Napisane przez MG
Adam Myszor Adam Myszor archiwum ETI

1 lutego Adam Myszor, były dyrektor regionalny w Sun&Fun Holidays objął stanowisko Account Managera (Regionalnego Kierownika Sprzedaży) w biurze ETI. W ramach obowiązków będzie odpowiadał za sprzedaż agencyjną na obszarze Polski południowej.

Grzegorz Karolewski, dyrektor handlowy ETI, powiedział: „Cieszę się, że Adam dołącza do zespołu. Znam jego wartość i osiągnięcia. Obserwowałem pracę Adama jeszcze u konkurencji. Jestem przekonany, że będzie to duże wsparcie i szansa na dalszy, dynamiczny rozwój ETI na rynku polskim.”

Adam Myszor pracę w turystyce rozpoczął w roku 2001 jako konsultant sprzedaży w burze podróży w Katowicach, kolejno pracował w Triadzie i katowickim oddziale Travelplanet. Karierę przedstawiciela handlowego rozpoczął w 2008 w Exim Tours. Od września 2010 do dnia wczorajszego sprawował funkcję najpierw przedstawiciela handlowego, następnie dyrektora regionalnego w Sun&Fun Holidays .

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.