Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 czerwiec 2017 08:47

Jest już zimowy katalog Neckermann Podróże

Napisane przez MG

Zimowe katalogi Neckermanna są już w biurach podróży. Najnowsza oferta touroperatora to ponad 1000 obiektów w najlepszych kurortach narciarskich oraz propozycje dla miłośników wypoczynku w ciepłych krajach. Na klientów rezerwujących wcześniej czekają 35 proc. rabaty.

Tradycyjnie Neckermann Podróże rozpocznie zimę huczną imprezą, a sezon narciarski otworzy w tym roku sam Adam Małysz. Skiopening odbędzie się w terminie 10-17 grudnia we Włoszech, w znanym i lubianym alpejskim kurorcie Maso Corto. Rezerwujący wcześniej mogą także liczyć na gwarancję najniższej ceny (zwrot różnicy jeśli cena wybranej imprezy wzrośnie), opcję flex umożliwiająca dowolną bezkosztową zmianę rezerwacji, a także zaledwie 5 proc. zaliczki.

Katalog Zima z Neckermann Podróże to przede wszystkim szeroka oferta narciarska we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Polsce - ponad 1000 obiektów, w tym apartamenty bez wyżywienia, hotele i pensjonaty w najlepszych lokalizacjach. Neckermann Podróże dodatkowo oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach (ski in/out), a także blisko lodowca.

Na narciarzy czeka szereg udogodnień i bonusów - to m.in. gwarancja śniegu oraz zniżki w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu (do 20 proc.). W ponad 300 ośrodkach biuro podróży zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 15 lat.

Uczestnikom 10 edycji imprezy otwierająej sezon biuro podróży szykuje szereg niespodzianek. Nie zabraknie sportowych emocji na stoku, a także wieczornych atrakcji i znakomitej zabawy - partnerem medialnym wydarzenia jest Radio ESKA.

Adam Małysz, wspominając ubiegłoroczny Skiopening w Słowenii, w Kranjskiej Gorze, powiedział:„Emocje były bardzo duże, było ciekawie, dużo by opowiadać. Przede wszystkim byłem zaskoczony, że z biurem podróży można tak miło spędzić czas. Duże wrażenie zrobiła na mnie grupa, która była jak rodzina. Nikt nie był z boku, a wspaniała atmosfera powodowała, że czuło się tam tak, jak na wyjeździe rodzinnym. Czas w Słowenii był fantastyczny.”

Poza propozycjami narciarskimi, w najnowszym sezonie, na miłośników ciepła zimą czeka 25 słonecznych kierunków. Obok tych znanych i popularnych jak Wyspy Kanaryjskie, Kuba czy Dominikana, z Neckermann Podróże będzie można udać się także do takich zakątków świata jak np. Seszele, Bali, Mauritius czy Małe Antyle.

Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże, podkreslił: „Jakość i elastyczność - to najważniejsze cechy naszego produktu i oferty, którą przygotowaliśmy na najbliższy sezon zimowy. Klienci coraz częściej szukają ofert „szytych na miarę”, dlatego proponujemy im najlepsze hotele, w tym znanych brandów grupy Thomas Cook, a także bogatą siatkę połączeń czarterowych i liniowych pozwalającą na dowolne komponowanie oferty.”

Nowością w tym sezonie będzie możliwość łączenia wszystkich hoteli dostępnych w ofercie Neckermann Podróże (zarówno z oferty narciarskiej, wypoczynku w Polsce, jak i oferty „Słońce&Plaża”) z lotami liniowymi z dowolnych lotnisk krajowych. Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych, umożliwiając rezerwację niestandardowych długości pobytów. Będą to przeloty wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Condorem i Thomas Cook Airlines, a także Qatar Airways i Emirates.

Do wielu kierunków egzotycznych m.in.: do Meksyku, na Kubę czy na Bali dotrzemy także bezpośrednim czarterem, w tym dreamlinerem. Biuro podróży umożliwia wypoczynek w różnych hotelach podczas jednej imprezy (np. możliwość łączenia różnych wysp na Seszelach czy Malediwach, Bangkok połączony z pobytem w kurortach Pattaya i na wyspie KohChang, Varadero na Kubie w połączeniu z Hawaną).

Większość obiektów, które znalazły się w zimowej ofercie, otrzymało nagrodę Holiday Check 2017 (przyznawaną przy co najmniej 90 proc. rekomendacji) lub znak Holiday Check Sprawdzone-Polecone (przyznawany przy co najmniej 75 proc rekomendacji). Wśród nich znalazły się także kluczowe dla biznesu hotele brandowe grupy Thomas Cook uwzględniające indywidualne potrzeby klientów. I tak, obok atrakcyjnych cenowo obiektów smartline, które w tym roku będą dostępne także na dalekich kierunkach (np. na Malediwach czy w ZEA), klienci znajdą w portfolio touroperatora także dwa brandy rodzinne: SunConnect i Sunwing oraz hotele dla dorosłych Sunprime.

W najbliższym sezonie Neckermann Podróże zaoferuje także więcej znanych Polakom komfortowych obiektów SENTIDO, których wyróżnikiem są m.in.: jakość serwisu, zdrowa kuchnia i bogaty program zajęć np. degustacje wina, joga czy treningi sportowe.