Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 16 wrzesień 2016 14:08

Rainbow - Polskie Strefy w Chorwacji i Grecji

Napisane przez MG
Polska Strefa Polska Strefa archiwum Rainbow

Biuro Rainbow rozpoczęło sprzedaż oferty letniej na 2017 rok. Hitem mają być hotele i apartamenty z Polską Strefą.

To nieznana do tej pory rynku polskim oferta. Koncepcja wdrożona zostanie w 6 bardzo popularnych wśród polskich turystów destynacjach: 3 hotelach (na Krecie, Rodos i Korfu) oraz 3 apartamentowych wioskach wakacyjnych (Kokkino Nero i Velika na Riwierze Olimpijskiej, oraz Slatina w Chorwacji w okolicach Trogiru). W każdym z tych miejsc Polska Strefa będzie centrum wspólnych, codziennych animacji, gier, zabaw i różnorodnych programów wieczornych dostosowanych do gustów polskiego odbiorcy.

Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow, powiedział: “Polacy na wakacjach lubią się bawić i integrować. Lubią też spędzać wakacje w atmosferze luzu i poznawać nowych ludzi. Nie zawsze jednak czują się pewnie wypoczywając w obiektach obleganych przez inne narodowości ze względu na barierę językową. Naszym zdaniem szukają wypoczynku raczej przypominającego wakacje nad polskim morzem, do tego z dobrym wyżywieniem, atrakcjami i w przystępnej cenie. Polska strefa jest odpowiedzią na ich potrzeby. Chcemy również za jej pomocą przełamywać bariery Polaków do wyjazdów za granicę, stąd m.in. pomysł uruchamianej na miejscu informacji turystycznej w języku w polskim. Zależało nam również na tym, aby taki wyjazd nie był drogi, dlatego wakacje w obiektach z Polską Strefą na tydzień pobytu z przelotem można kupić już od 649 zł.”

W ofercie na nadchodzące Lato 2017 pojawi się wiele nowości wczasowych. Klienci będą mogli wypoczywać na Santorini, hiszpańskim „Wybrzeżu Kwiatu Pomarańczy”- Costa del Azahar, czy „ Złotym Wybrzeżu”, czyli Costa Dorada, słynącym z pięknych plaż i katalońskich tradycji. We Włoszech Rainbow proponuje wypoczynek w zachodniej części Sycylii (Trapani), na południowej Sardynii (Cagliari) i w Bari; zaś w Albanii - kurort Durres.
W przyszłym sezonie Rainbow proponuje loty Dreamlinerem bez przesiadek i międzylądowań na”Kubę (Varadero) oraz wyspę Bali. Pierwszy raz w ofercie na nadchodzące lato pojawią się realizowane do tej pory tylko zimą Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Po znaczącym tegorocznym sukcesie, Rainbow znacznie rozbudował ofertę krótkich wyjazdów na 3 lub 4 dni pobytu oraz na 10 lub 11 dni.

Grzegorz Baszczyński skomentował: “Po tegorocznej popularności widzimy, że niestandardowe długości pobytów cieszą się ogromnym powodzeniem, dlatego w ofercie Lato 2017 nasi klienci będą mieli większy wybór, niż podczas tegorocznych wakacji. Na 3 lub 4 dni mogą polecieć do najpopularniejszych kurortów w Bułgarii, Grecji, Hiszpanii i Portugalii, a na 10 lub 11 dni dodatkowo do Włoch i Czarnogóry.”

Poza standardowym rabatem w wysokości do 40 proc., w przypadku rodzin, każde dziecko może liczyć na dodatkowy, specjalny rabat do 40 proc., co w praktyce może oznaczać, że koszt jego wyjazdu będzie niespotykanie niski. Natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20 proc. zniżki. Warto podkreślić, że rabaty obowiązywać będą we wszystkich hotelach i terminach. Czymś, co również jest zupełnie nowe, to możliwość rezerwowania miejsc w samolocie, na wybranych rejsach zupełnie gratis. Z promocji wyłączone są miejsca „premium”, czyli np. znajdujące się na samym przodzie samolotu. Za ten przywilej organizator przewidział dodatkowe opłaty. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem, gwarancja niezmiennej ceny, najniższej ceny oraz bardzo korzystna wysokość zaliczki.