Air Serbia uruchamia bezpośrednie loty do Krakowa

W sezonie letnim 2023, Air Serbia doda loty do 22 nowych miejsc. 4 czerwca przyszłego roku przewoźnik uruchomi loty m.in. do Krakowa. Bilety na nowe kierunki są już dostępne.

“Niedawno ogłosiliśmy 19 nowych kierunków na sezon letni 2023. Wraz z Krakowem, oznacza to, że Air Serbia zaoferuje swoim pasażerom 22 nowe kierunki. Jesteśmy dumni z faktu, że łącznie z destynacjami czarterowymi zbliżamy się do liczby prawie 100 destynacji w nadchodzącym sezonie letnim w naszej rosnącej siatce połączeń” – powiedział Boško Rupić, Manager Commercial and Strategy w Air Serbia.

Kraków jest jednym z najstarszych polskich miast. Gotyckie kopuły Bazyliki Mariackiej wraz z Rynkiem Głównym, największym średniowiecznym placem miejskim w Europie, są symbolami tego miasta. Nad Starym Miastem w Krakowie góruje Wieża Ratuszowa, pochodząca z XV w., oferująca niesamowitą panoramę. Idealnym miejscem na zakupy pamiątek są Sukiennice, które często twierdzi się, że są najstarszym centrum handlowym na świecie. Air Serbia uruchomi loty do Krakowa 4 czerwca, z rotacjami w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę.

Bałkańskie linie lotnicze przyglądają się Polsce