Zwiedzanie Zamku Książ z prezeską zamku do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum Zamku Książ

Wędrówka po najpiękniejszym zamku Dolnego Śląska, zwiedzanie komnat i podziemi niedostępnych na co dzień w towarzystwie Anny Żabskiej, prezes Zamku Książ – to można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek w Hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie Voucher dla dwóch osób na zwiedzanie Zamku Książ.
Przewodnikiem będzie Anna Żabska, prezes Zamku Książ, nr 92 na Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Poprowadzi ona zwycięzcę licytacji po swoich ulubionych miejscach na zamku, pokaże komnaty i podziemia niedostępne na co dzień. Towarzyszyć temu będą fascynujące opowieści Pani na Zamku Książ

Fundatorem jest Zamek Książ.

Godzinny lot na symulatorze Boeinga 737 do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki