Zwiedzanie Wrocławia do wylicytowania podczas Gali Waszej Turystyki

fot. Anastasiia Chepinska /unsplash

Z inicjatywy Convention Bureau Wroclaw do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki będzie weekend we Wrocławiu dla czteroosobowej rodziny z dwudniowym pobytem w hotelu HP Park Plaza wraz z wejściówkami do Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis, Kolejkowa, ZOO oraz Hali Stulecia (UNESCO).

12 stycznia odbędzie się trzecia edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na wypoczynek dla Podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji będzie niezwykły pakiet pobytowy skrojony specjalnie dla czteroosobowej rodziny. Wyjątkowy voucher „Przygoda we Wrocławiu” obejmuje dwa niezapomniane noclegi w renomowanym czterogwiazdkowym hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu. Komfortowe zakwaterowanie dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci, wraz ze śniadaniem, zapewni idealny początek dnia.

Pakiet nie kończy się jednak na noclegach – dodatkowo czeka szereg atrakcji, które pozwolą odkryć uroki Wrocławia. Wejście do ZOO Wrocław & Afrykarium zapewni bliskie spotkanie z egzotycznymi zwierzętami oraz fascynującymi morskimi stworzeniami. Przemierzcie świat wody w Hydropolis – Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie interaktywne eksponaty zagwarantują edukacyjną rozrywkę dla wszystkich członków rodziny.

W ramach pakietu voucher obejmuje także zwiedzanie Visitor Centre Hali Stulecia, gdzie dowiecie się więcej o historii i architekturze jednego z najważniejszych miejsc we Wrocławiu. Dodatkowo, czeka wizyta na wystawie w Kolejkowo Wrocław, gdzie przeniesiecie się do magicznego świata miniaturowych krajobrazów Wrocławia. Termin ważności voucherów – do końca roku 2024.

Program Gali i rejestracja TUTAJ.

Gala Waszej Turystyki – bilety w niższej cenie do 5 stycznia

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center