Zwiedzanie Kopalni Złota w towarzystwie właścicielki do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum Kopalni Złota

Złoty voucher na wycieczkę Podziemną Trasą Turystyczną w Kopalni Złota w Złotym Stoku, opowieści i legendy o złocie i jego wydobyciu w Polsce, tajemnice i sekrety podziemi – to wszystko można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek w Hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie Złoty voucher dla dwóch osób – oprowadzanie po Kopalni Złota w Złotym Stoku przez właścicielkę, Elżbietę Szumską

Wycieczka obejmuje zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalni Złota w Złotym Stoku w towarzystwie Elżbiety Szumskiej, nr 87 na Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce – właścicielki obiektu oraz zwiedzanie Średniowiecznej Osady Górniczej oraz Sztolni Ochrowej z przewodnikiem.

W sumie 3,5h dobrej zabawy.Kopalnia Złota położona w Złotym Stoku, u podnóży Gór Złotych na ulicy Złotej nad Złotym Potokiem… brzmi jak początek starej baśni?

To doskonałe miejsce dla osób ciekawych historii, aktywnych oraz chcących wypocząć dobrze się bawiąc.

Fundatorem vouchera jest Kopalnia Złota w Złotym Stoku.

Statuetkę wicemistrzyni olimpijskiej w rzucie oszczepem – wylicytuj na Gali Waszej Turystyki