Statuetkę wicemistrzyni olimpijskiej w rzucie oszczepem – wylicytuj na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum PHH

Statuetkę za III miejsce As Sportu 21’ Interia, Marii Andrejczyk wicemistrzyni olimpijskiej z Tokio oraz rekordzistki Polski w rzucie oszczepem, będzie można wygrać podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek w Hotelu Renassaince Warsaw Airport. To jeden z kilkunastu przedmiotów wystawionych na aukcję.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jeden z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie Statuetka za III miejsce As Sportu

Maria Andrejczyk, polska lekkoatletka specjalizująca się w rzucie oszczepem, dwukrotna olimpijka, wicemistrzyni olimpijska, przekazała swoją statuetkę za III miejsce As Sportu 21’ Interia na cele charytatywne.

Fundatorem statuetki jest Polski Holding Hotelowy.

City break w Mediolanie do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki