City break w Mediolanie do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot/Shutterstock

Fantastyczny city break dla dwóch osób w fantastycznym mieście! Trzy dni szczelnie wypełnione spotkaniami z Wielką Sztuką i Wielką Modą w niepowtarzalnej atmosferze tętniącego życiem Mediolanu – to można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek w Hotelu Renaissance Warsaw Airport. City Break w Mediolanie, to jeden z kilkunastu przedmiotów wystawionych na aukcję.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie zwiedzanie City break w Mediolanie.

Elegancki i wielkomiejski Mediolan, oferuje nieskończone możliwości spędzenia czasu. Dla miłośników sztuki zaplanowano zwiedzanie najciekawszych galerii, muzeów i kościołów. W programie nie brakuje też spacerów po kultowych miejscach stolicy mody, gdzie spotkać można znane osobistości i oczywiście… top models! Dla osób pragnących oddać się szaleństwu zakupów nie zabraknie również okazji do skorzystania z „saldi”, czyli wyprzedaży.

Zwycięzca licytacji będzie miał zapewnione:

Fundatorem jest biuro podróży ITAKA.

Zwiedzanie Zamku Książ z prezeską zamku do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki