Wypełnij ankietę „Rola kobiet w turystyce polskiej”

Rok kobiet w turystyce

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl oraz Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis ponownie zapraszają kobiety pracujące w szeroko rozumianej branży turystycznej do udziału w badaniu na temat sytuacji zawodowej kobiet w branży turystycznej. Badanie prowadzone jest w ramach obchodów roku kobiet w turystyce, a naszym celem jest pokazanie realnej sytuacji kobiet w branży turystycznej w Polsce.

Badanie przeprowadza dla nas firma Openfield.

W ramach badania chcemy ukazać trudności z jakimi borykają się kobiety, jakie są różnice pomiędzy rolami męskimi i damskimi, chcemy także wskazać potencjalne i możliwe kierunki zmian dla branży.
Badanie jest w pełni poufne, nie zbieramy też żadnych danych osobowych. Zbierane wyniki służą tylko do przygotowania zestawień statystycznych.

Wypełnienie ankiety zajmie około 20-25 minut czasu.

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia badania w tej jakże istotnej sprawie.

Wynik badania zostaną przedstawione w grudniu tego roku.

Co więcej, dla dużych firm zatrudniających większą liczbę kobiet, forma Openfield przygotowała ofertę darmowego badania i porównania sytuacji u operatorów turystycznych do średniej rynkowej.

W ramach badania chętna firma otrzyma indywidualny link do badania wewnątrz firmy. Zebrane wyniki będą policzone w ramach ogólnego raportu a firma otrzyma indywidualny raport dotyczący oceny w firmie i porównanie do sytuacji na rynku turystycznym.
Opracowane narzędzie stanowi duże wsparcie dla polityki HR-owej.

https://rokkobietwturystyce.pl/

Kontakt dla zainteresowanych:
Maciej Maj
[email protected]
tel: 504 107 145

Link do ankiety:
https://manulo.openfield.pl/rola_kobiet_w_polskiej_turystyce

Rok kobiet w turystyce 2022 – dlaczego to robimy?