Wyjątkowy zegar od Hydropolis, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

fot. Hydropolis

Zegar od wrocławskiego Hydropolis będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 12 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

12 stycznia odbędzie się trzecia edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na wypoczynek dla Podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach.

Zanurz się i płyń w magicznej codzienności za sprawą niezwykłego zegara ściennego, zaprojektowanego i skonstruowanego na indywidualne zamówienie. Zegar, który wystawiamy na licytację to dzieło sztuki, które zachwyca nie tylko swoją funkcjonalnością, ale estetyką odzwierciedlająca wyjątkowy klimat wrocławskiego i jedynego w Polsce centrum wiedzy o wodzie.

Wykonany jest z żywicy epoksydowej, która nadaje mu nowoczesny charakter i trwałość. Nieregularna deska orzecha włoskiego dodaje mu szlachetności i elegancji, tworząc niepowtarzalne połączenie nowoczesności z tradycją.

A porost chrobotka nadaje zegarowi niepowtarzalny, naturalny urok. To małe arcydzieło przyrody, które zagości na Twojej ścianie, tworząc wyjątkową atmosferę. Średnica zegara, wynosząca 35 cm, sprawia, że staje się on centralnym punktem przestrzeni, przyciągając wzrok i dodając wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. To nie tylko urządzenie mierzące czas, to również element dekoracyjny, który nadaje pomieszczeniu wyjątkowy styl.

Program Gali i rejestracja TUTAJ.

City break w Londynie z biurem Itaka, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center