City break w Londynie z biurem Itaka, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

fot. Itaka

Voucher na city break w Londynie z biurem Itaka, dla dwóch osób, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 12 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

12 stycznia odbędzie się trzecia edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na wypoczynek zimowy i – w zależności od zebranej kwoty – również letni dla Podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach.

Wśród kilkunastu przedmiotów do licytacji będzie voucher na city break w Londynie z przelotem dla dwóch osób ufundowany przez biuro Itaka. W programie: trzy noclegi ze śniadaniami, zwiedzanie sztandarowych zabytków i malowniczych zakątków oraz rejs po Tamizie

Londyn to miasto światowej klasy muzeów, galerii, teatrów, sklepów, pomników, kościołów i niezliczonych zabytków. Miasto przesiąknięte tradycją może jednocześnie poszczycić się mianem światowego lidera wyznaczającego trendy i nowatorskie rozwiązania w dziedzinie mody, technologii i sztuki. Londyn można zwiedzać tygodniami, ale żeby poczuć jego specyficzną atmosferę, wystarczy dobrze zorganizowany krótki wyjazd.

Program Gali i rejestracja TUTAJ

Podczas Gali Waszej Turystyki zbierzemy środki na Dom Dziecka w Falbogach. Przyłącz się do aukcji charytatywnej

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center