Lot zapoznawczy do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot. PLL LOT

Voucher na „lot zapoznawczy” z Jerzym Makulą – będzie można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej na Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 12 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie. Fundatorem voucheru są Polskie Linie Lotnicze LOT.

12 stycznia odbędzie się trzecia edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na wypoczynek dla Podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach.

Jeżeli zastanawiasz się, czy zawód pilota jest dla ciebie i czy w ogóle poradzisz sobie na etapie szkolenia, to lot zapoznawczy jest właśnie dla ciebie. Daje on możliwość podjęcia świadomej decyzji i upewnienia się, że wybrany kierunek kształcenia jest tym właściwym. W trakcie lotu masz okazję samodzielnie pilotować samolot i wykonywać podstawowe manewry pod okiem instruktora. Pilot opowie również o przebiegu wszystkich etapów szkolenia 0-ATPL(A), które umożliwią w przyszłości wykonywanie pracy marzeń.

Jerzy Makula jest siedmiokrotnym indywidualnym mistrzem świata w akrobacji szybowcowej, czterokrotny srebrny medalista, ośmiokrotny drużynowy mistrz świata, trzykrotny indywidualny mistrz Europy, a także czternastokrotny mistrz Polski. Za swoje osiągnięcia oraz działalność na rzecz popularyzacji sportów lotniczych został uhonorowany Medalem Stulecia FAI oraz Złotym Medalem Aeroklubu Polskiego. Karierę sportową zakończył podczas The World Games 2017 we Wrocławiu.

Wyjątkowy zegar od Hydropolis, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center