Wizz Air uruchamia grupę dyskusyjną – Wizz Youth Forum

fot. archiwum Wizz Air

Wizz Air zachęca do dołączenia do Wizz Youth Forum, nieformalnej grupy dyskusyjnej online w stylu grupy fokusowej dla klientów w wieku 18-25 lat. Będą oni mogli podzielić się swoimi opiniami, rekomendacjami i spostrzeżeniami, które pomogą linii podnieść jakość świadczonych usług.

Aplikacje otwarte są dla osób w wieku 18–25 lat z całej Europy, aby dołączyć do internetowych grup dyskusyjnych poświęconych podróżom.

Sześć obszarów biznesowych

Zgłoszenia do Wizz Youth Forum są już otwarte dla młodych klientów linii lotniczych, których pasją są podróże, latanie, trendy i rozwiązania cyfrowe. Nowa inicjatywa umożliwia Wizz Air gromadzenie jakościowych informacji zwrotnych na temat sześciu głównych obszarów biznesowych: podróże klienta, przyszłościowe nawyki dotyczące podróży, zrównoważony rozwój, rozwój cyfrowy, kierunki koncepcji kreatywnych oraz komunikacja.

Badania jakościowe na forach są uzupełnieniem badań ilościowych, które przewoźnik prowadzi w celu zebrania trendów oraz spostrzeżeń klientów. Podkreślają one zaangażowanie Wizz Air w stałe zwiększanie zadowolenia klientów, a wyniki badań będą wykorzystywane aby pomóc linii lotniczej w nauce, rozwoju i doskonaleniu usług.

„W Wizz Air dokładamy wszelkich starań, aby oferować klientom jak najlepsze wrażenia, dlatego z przyjemnością uruchamiamy Wizz Youth Forum, kierowaną przez klientów inicjatywę grupy fokusowej wyznaczającą trendy w celu poprawy naszych usług. Inicjatywa zgromadzi spostrzeżenia od naszej młodej i zróżnicowanej bazy klientów, którzy będą mogli kierować naszymi przyszłymi decyzjami biznesowymi i celami oraz informować o nich. Wizz Youth Forum to wyjątkowa okazja, aby spotkać podobnie myślących ludzi z całej Europy i podzielić się cennymi spostrzeżeniami, które pomogą Wizz Air jeszcze bardziej ulepszyć usługi” – powiedziała Zsuzsa Poos, członek zarządu ds. klientów i marketingu w Wizz Air.

Ze stałej puli 80-100 osób w całej Europie raz w miesiącu wybieranych jest dwudziestu uczestników, którzy dołączą do dyskusji w stylu grup fokusowych, które będą prowadzone online za pośrednictwem Microsoft Teams. Uczestnicy otrzymają kupon o wartości 20 euro na sesję jako zachętę. Ponadto wszyscy uczestnicy Wizz Youth Forum automatycznie wezmą udział w losowaniu szansy na wygranie kuponu o wartości 200 euro, aby polecieć do wybranego przez siebie miejsca docelowego (o ile kierunek znajduje się w ofercie przewoźnika).

Osoby zainteresowane dołączeniem do Wizz Youth Forum mogą zgłaszać się tutaj.

Wizz Air uruchamia nową linię lotniczą na Malcie – Wizz Air Malta