Wizz Air uruchamia czartery

Wizz Air startuje z czarterami
Samolot w barwach Wizz Air/fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła uruchomienie usługi czarterowej dla połączeń krajowych i międzynarodowych. Usługa przewiduje możliwość indywidualnej konfiguracji i jest dostępna zarówno dla podróży firmowych, wyjazdów integracyjnych, wypraw wieloetapowych oraz lotów repatriacyjnych.

Usługa czarterowa Wizz Air zapewnia elastyczność organizacjom, które chcą przewozić grupy liczące do 239 pasażerów, jednocześnie z możliwością wyboru trasy, rozkładu i obsługi, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Przewóz czarterowy z Wizz Air to wygodne i konfigurowalne rozwiązanie dla każdej dużej grupy, niezależnie od tego czy są to pracownicy podróżujący na spotkania biznesowe, drużyna sportowa przemieszczająca się między turniejami czy grupa turystów, którzy nie mają jak wrócić do kraju.

Spersonalizowane loty czarterowe to uzupełnienie istniejących już usług repatriacyjnych Wizz Air. Od marca Wizz Air wykonał ponad 50 lotów repatriacyjnych zapewniając tym samym powrót do domu ponad 3600 pasażerom.

George Michalopoulos, członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air, powiedział: „Cieszymy się, że nadal możemy rozwijać naszą usługę lotów czarterowych oferując organizacjom w pełni konfigurowalne, efektywne i elastyczne podróżowanie. W tym trudnym roku, dostosowaliśmy nasze działania, aby wesprzeć loty repatriacyjne. Teraz rozszerzamy tę usługę, wspierając większe grupy, od drużyn sportowych i orkiestr po firmy i agencje rządowe. Nasza wysoce wykwalifikowana załoga serdecznie zaprasza pasażerów na pokład naszego ultranowoczesnego i wydajnego samolotu Wizz Air.

Zapytania o loty czarterowe należy kierować pod adres: [email protected]

Wizz Air – nowa baza w Cardiff i 9 tras z Walii