Wizz Air rusza z rekrutacją dla obywateli Ukrainy

fot. materiały prasowe

Przewoźnik kontynuuje swoją kampanię rekrutacyjną w Polsce i planuje zatrudnić ponad 100 nowych członków personelu pokładowego w swoich bazach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Wizz Air zaprasza obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce, a także obywateli polskich do składania aplikacji o pracę. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 maja 2022 w Gdańsku. 

Wizz Air zaprasza do wysyłania zgłoszeń obywateli Ukrainy, którzy już pracowali jako personel pokładowy, jak również osoby nieposiadające wcześniejszego doświadczenia. Członkowie personelu pokładowego, którzy dołączą do Wizz Air otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie w jednej z najbardziej zrównoważonych linii lotniczych w Europie, wiodące w branży szkolenia, płatny okres szkolenia wstępnego, bezpłatny uniform, bezpłatne posiłki dla załóg podczas lotów, miesięczny harmonogram pracy, nieograniczoną ilość zniżkowych biletów pracowniczych oraz nielimitowane zniżkowe bilety dla przyjaciół i rodziny.

Wszystkie bilety dla pracowników oraz bilety zniżkowe zakupione dla przyjaciół i rodziny są biletami potwierdzonymi. Wizz Air oferuje pracę w przyjaznym, wspierającym i wielokulturowym środowisku z dostępem do wielu ekscytujących możliwości rozwoju kariery.

Ponad 100 stanowisk pracy dla kandydatów

Zatrudnianie obywateli Ukrainy do zespołu personelu pokładowego w Polsce pokazuje zaangażowanie Wizz Air w rozwój jednego z najważniejszych rynków dla przewoźnika. Wizz Air stale się rozwija, oferując klientom szeroki wybór tras, tworząc miejsca pracy, stymulując lokalną gospodarkę i zwiększając połączenia z krajem.

“W Wizz Air stale się rozwijamy, dzięki czemu możemy zaoferować nowe miejsca pracy, wspierając polską gospodarkę. Jako wiodąca linia lotnicza w Polsce, angażujemy się w działania we wszystkich regionach, w których jesteśmy obecni  oferując nowe możliwości osobom poszukującym pracy. Obecnie  posiadamy ponad 100 stanowisk pracy dla kandydatów na członków personelu pokładowego z Ukrainy oraz dla obywateli Polski” – mówi Andras Rado, starszy menedżer ds. rekrutacji personelu pokładowego w Wizz Air

“Oferując nowe miejsca pracy, linia wspiera polską gospodarkę, rozwój regionalny oraz zwiększa łączność polskich portów lotniczych z najodleglejszymi zakątkami Europy i poza nią. Miejsca pracy dla obywateli Ukrainy czekają w bazach Wizz Air w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu” – dodaje.

Wizz Air: więcej bezpłatnych biletów do Wielkiej Brytanii dla uchodźców z Ukrainy