Wizz Air poleci z Radomia na Cypr

fot. materiały prasowe

Linie lotnicze Wizz Air polecą z Radomia do Larnaki na Cyprze. Rejsy na Wyspę Afrodyty rozpoczną się 13 grudnia i będą realizowane dwa razy w tygodniu. Ceny biletów rozpoczynają się od 159 zł.

Od 13 grudnia tego roku linie lotnicze Wizz Air będą obsługiwać połączenie między Radomiem a Larnaką na Cyprze. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu (w środy i soboty).

„Mamy dobre wiadomości i to duża radość podzielić się z nimi. Obsłużyliśmy już prawie 90 tys. pasażerów od początku sezonu letniego. Jeszcze w tym roku od grudnia rozpocznie loty Wizz Air. Kierunkiem będzie Larnaka. To pierwszy krok, po którym przyjdą następne i wierzę, że tak będzie” – Stanisław Wojtera, prezes Polskich Portów Lotniczych.

„Jest nam niezmiernie miło ogłosić nową trasę z Radomia. Ta ekspansja jest świadectwem naszej misji uczynienia podróży lotniczych bardziej dostępnymi i przyjemnymi dla coraz większej liczby pasażerów. Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe miejsce wypoczynku dla podróżnych z Radomia” – dodała Sasha Vislaus, menedżerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Wizz Air poleci z Katowice Airport do Belgii i Jordanii