Wizz Air połączył Warszawę z Marrakeszem

fot. Wizz Air

Wizz Air uruchomił nowe połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie do Marrakeszu. Od 31 października 2022 Wizz Air oferuje loty ze stolicy Polski do Marrakeszu w Maroku. Dogodne połączenie będzie odbywać się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Marrakesz, położony w zachodniej części Maroka, jest  trzecim co do wielkości miastem w kraju. Leży u podnóża gór Atlas i kilka godzin od pustyni Sahara. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Położenie i kontrastujący krajobraz Marakeszu sprawiają, że  miasto na długo zostaje w pamięci odwiedzających.

“Cieszymy się, że możemy zaoferować loty z Lotniska Chopina w Warszawie do Marrakeszu w Maroku. Nasza oferta daje jeszcze większy wybór miejsc docelowych w niskich cenach i jesteśmy pewni, że nasi klienci docenią wygodę bezpośrednich lotów do Maroka. Wizz Air kontynuuje rozbudowę swojej siatki niskokosztowych połączeń z Polski, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi pokładowej. Nasza polska załoga czeka na Państwa na pokładach samolotu Wizz” – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

“Ten nowy lot jest wynikiem partnerstwa między Marokańskim Narodowym Biurem Turystyki i Wizz Air, które jest częścią strategii handlowej Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki mającej na celu zwiększenie liczby polskich turystów odwiedzających Maroko. To nowe połączenie jest również świetną inicjatywą, która pozwala Polsce i Maroko być bliżej siebie” – dodał pan Rachid En Naciri, dyrektor Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki w Polsce.

Wizz Air dodał do swojej floty 170. samolot typu Airbus