Wizz Air: pomożemy pasażerowi zaplanować podróż

Wizz Air pomaga w planowaniu podróży
Samolot w barwach Wizz Air/fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza uruchomiła Mapę do planowania podróży, nowe i stale aktualizowane narzędzie, aby pomóc pasażerom wyszukiwać i sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń WIZZ można w danym momencie latać.

To także źródło informacji na temat obowiązujących ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych koronawirusem.

W tym niepewnym czasie, pasażerowie mogą polegać na mapie do planowani podróży WIZZ, sprawdzając trasy operacyjne i ważne zasady dotyczące podróży opisane za pomocą systemu kolorów. Aby skorzystać z mapy, należy jedynie kliknąć w wybrane lotnisko wylotu, a następnie wybrać jedno z dostępnych miejsc na mapie WIZZ. Kraje i lotniska są oznaczone kolorami w zależności od obowiązujących ograniczeń: zielony – brak ograniczeń przy wjeździe do kraju drogą powietrzną, żółty – częściowe ograniczenia (dotyczące testów/kwarantanny/pobytu) przy wjeździe do kraju drogą powietrzną oraz czerwony – całkowity lub częściowy zakaz wjazdu do kraju drogą powietrzną.

Aby uzyskać więcej informacji na temat regulacji dotyczących podróży, należy wybrać określoną trasę. Spowoduje to przeniesienie na stronę z informacjami o danym kraju wraz z linkami do witryn lokalnych władz i urzędów, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie formularze, które należy wypełnić przed wylotem.

Mapa do planowania podróży jest codziennie aktualizowana o godzinie 18:00 (czasu środkowoeuropejskiego), jednak linia Wizz Air zaleca, aby pasażerowie dodatkowo sprawdzali wymagania dotyczące wstępu do danego kraju tuż przed wylotem, ponieważ mogą one podlegać codziennym zmianom.

Zsuzsa Poos, członek zarządu ds. obsługi klienta i marketingu w Wizz Air, powiedziała: „Stale poszukujemy nowych sposobów, aby dbać o wrażenia klientów na każdym etapie podróży, a także podczas korzystania z naszej strony internetowej. Nowe narzędzie ułatwi pasażerom zdobycie informacji, dokąd mogą, a dokąd nie mogą podróżować. Wierzymy, że Mapa do planowania podróży zmniejszy obawy pasażerów związane z podróżowaniem w tych niepewnych czasach i dostarczy im najnowszych informacji, dzięki czemu będą mogli nadal odkrywać kolejne miejsca z siatki połączeń WIZZ. Nasz cel jest prosty: urozmaicić życie poprzez przystępne podróże, a mapa do planowania podróży to kolejny sposób, w jaki spełniamy tę obietnicę daną naszym klientom”

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center