Wizz Air – dni otwarte dla kapitanów i oficerów w Warszawie

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air zaprasza licencjonowanych przez ICAO/EASA kapitanów Type Rated Direct Entry oraz doświadczonych pierwszych oficerów z licencją EASA na Dzień Otwarty, który odbędzie się 14 stycznia w Warszawie.

W pierwszych ośmiu miesiącach 2022 roku Wizz Air zatrudnił ponad 600 pilotów, sukcesywnie odbudowując sektor lotniczy. Obecnie linia lotnicza prowadzi rekrutację w całej swojej siatce.

Wśród wielu korzyści, jakie linia Wizz Air zapewnia swoim pracownikom są: stopniowy i szybkiego awansu (Command Upgrade, Safety Captains / Line Training Captain / Instruktor / Management Pilot), premia dodawana do rocznej pensji podstawowej, – światowej klasy szkolenia, młoda i nowoczesna flota z rodziny Airbus A320 i A321, umowa na czas nieokreślony, ubezpieczenie podróżne i na życie oraz wiele innych.

Wizz Air zaprasza również przyszłych kadetów na Dzień Otwarty Akademii Pilotów Wizz Air, który również odbywa się 14 stycznia w Warszawie. Rejestracja na to wydarzenie jest obowiązkowa i można jej dokonać poprzez link: TUTAJ

Program Akademii Pilotów Wizz Air zapewnia wyjątkową, prostą i bardziej dostępną finansowo ścieżkę do zostania pilotem komercyjnym w Wizz Air. Program szkoleniowy, w którym przyjmowane są zgłoszenia od kandydatów z niewielkim lub zerowym doświadczeniem, trwa 18 miesięcy i jest dostępny w Trener Flight Academy na Węgrzech oraz w Egnatia Aviation w Grecji.

Wizz Air zapowiada kontynuację ekspansji w Warszawie i uruchamia nowe połączenie do Sewilli