Wizz Air Abu Dhabi poleci na Sri Lankę

fot. archiwum Wizz Air

Linia narodowa Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wizz Air Abu Dhabi, uruchomiła połączenie z Abu Dhabi do Mattali na Sri Lance. Loty na nowej trasie będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki.

Linia wprowadza nowy segment podróży dodając swój pierwszy kierunek do Azji Południowej, co pozwoli klientom z całej, szerokiej siatki Wizz Air podróżować przez Abu Dhabi na egzotyczną Sri Lankę.

Michael Berlouis, Managing Director Wizz Air Abu Dhabi powiedział: „Sri Lanka to ekscytujące miejsce, gdzie jest wszystko, co trzeba: piękne plaże, zróżnicowane dziedzictwo kulturowe, zabytki sprzed tysięcy lat, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To naprawdę obowiązkowy cel podróży. Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom jeszcze więcej możliwości relaksu i przygody w przystępnych cenach. Czekamy na Was na pokładzie naszych samolotów na tę rajską wyspę”.

Hon. D. V. Chanaka, Minister Lotnictwa i Rozwoju Stref Eksportowych dodał: „To naprawdę wspaniała okazja, Wizz Air ogłasza swoje regularne loty 3 razy w tygodniu na międzynarodowe lotnisko Mattala Rajapaksa. Lotnisko jest strategicznie usytuowane w pobliżu najciekawszych atrakcji turystycznych na wyspie, co ułatwia przyjezdnym poruszanie się po piaszczystych plażach, wzgórzach, parkach dzikich zwierząt itp. Dzięki niskim cenom biletów lotniczych. Jestem przekonany, że trasa zdobędzie popularność i życzę Wizz Air sukcesu z nowych operacji lotniczych na Sri Lance”.

Wizz Air Abu Dhabi oferuje również niskokosztowe przeloty do Aleksandrii (Egipt), Ammanu (Jordania), Akaby (Jordania), Aten (Grecja), Baku (Azerbejdżan), Belgradu (Serbia), Kutaisi (Gruzja), Manamy (Bahrajn), Muskatu (Oman), Sarajewa (Bośnia), Sohagu (Egipt), Tel-Awiwu (Izrael), Tirany (Albania) i Erewania (Armenia)

Wizz Air oferuje 100 tys. bezpłatnych miejsc ukraińskich uchodźcom z krajów europejskich graniczących z Ukrainą