Wielkopolska promuje turystykę rowerową na targach w Holandii

fot. archiwum WOT

W sobotę i niedzielę Wielkopolska Organizacja Turystyczna promuje rowerową turystykę na targach Fiets en Wandelbeurs Online Experience 2021 w Holandii. Targi Fiets en Wandelbeurs Online Experience 2021 zastąpią targi organizowane corocznie w lutym w Utrechcie w Niderlandach i w Gandawie w Belgii.

Targi Fiets en Wandelbeurs Online Experience oferują odwiedzającym mnóstwo możliwości do poszukiwania inspiracji na wyjazdy związane z turystyką rowerową i wędrowną. Wielkopolska promuje się na polskim stoisku, dzięki współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna udziela informacji o regionie i możliwościach aktywnego wypoczynku.
W programie targów znalazła się także prezentacja WOT o wielkopolskich szlakach rowerowych, w trakcie której turyści oraz touroperatorzy z Holandii mogli poznać trasy i atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu. W trakcie spotkania networkingowego przedstawiciele firm turystyki przyjazdowej z Wielkopolski mogą okazję do nawiązania nowych kontaktów i przedstawienia swojej oferty.

Dodatkowo Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie przygotował szereg działań promocyjnych online skierowanych do publiczności odwiedzającej corocznie targi Fiets en Wandelbeurs. O Wielkopolsce dowiedzą się m.in. z artykułów, newsletterów oraz wpisów w mediach społecznościowych. Jeszcze przed targami na holenderskiej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej ukazał się nowy artykuł o szlakach rowerowych w Wielkopolsce.

Wielkopolska – bezpłatny e-learning dla turystyki

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center