Premiera folderu o kempingach i biwakach Wielkopolski

fot. archiwum Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej

Wielkopolska Organizacja Turystyczna stworzyła folder, w którym znajdują się praktyczne informacje dotyczące kempingów, pól namiotowych i biwakowych w regionie.

W atrakcyjnych przyrodniczo zakątkach Wielkopolski znajdują się liczne i urozmaicone obiekty: od kempingów, przez pola namiotowe i biwakowe, aż do prywatnych parceli przy gospodarstwach agroturystycznych, na których może stanąć jedna przyczepa lub kilka namiotów.

Folder ten jest najobszerniejszym dostępnym zbiorem informacji dotyczących karawaningu i biwakowania w regionie. W jednym miejscu zostały zebrane oferty aż kilkudziesięciu obiektów z różnych stron regionu.

Oprócz katalogu ofert publikacja zawiera praktyczny zbiór wiadomości dla początkujących – ABC biwakowania – oraz autorskie programy wycieczek weekendowych. Folder zachęca by na kemping lub pod namiot udać się, korzystając z połączeń Kolei Wielkopolskich.

Zaktualizowaną wersję folderu można znaleźć w formie elektronicznej na stronie wielkopolska.travel.

Drukowane wersje publikacji są dostępne we wszystkich punktach informacji turystycznej w Wielkopolsce oraz w biurze Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej w Poznaniu.

Wielkopolska promuje turystykę rowerową na targach w Holandii