Wielkie darmowe testowanie nart w Białce Tatrzańskiej

fot. archiwum Snow Expo

W najbliższy weekend, w dniach 12 i 13 grudnia 2020 roku na stoku Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, za darmo będzie można przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski szesnastu producentów sprzętu.

Podczas SNOW EXPO SKI TEST 2020/21, w reżimie sanitarnym oraz odpowiednich odległościach, w pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:
Blizzard, Burton, Dakine Snowboards, Dynastar, Flux, Head, Elan, K2, Majesty, Nordica, Rad-air, Rome SDS, Rossignol, Sims, Völkl i Wed’ze.
Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. Za testowanie sprzętu nie trzeba płacić.

Na stoku obecny będzie także znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt – doskonały narciarz oraz Jacek Ciszak, znany z portalu Skionline.plhttp://Skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Obaj podzielą się wrażeniami z testów sprzętu.
O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych.