Weekend w Zabrzu do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum UM Zabrze

Śląską kolację dla dwojga, bilety na mecz Górnika Zabrze, spektakl w Teatrze Nowym, koncert w Filharmonii, zwiedzanie kopali Guido – to tylko kilka atrakcji, jakie będzie można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek. Weekend w Zabrzu to jeden z kilkunastu przedmiotów wystawionych na aukcję.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie Weekend w Zabrzu dla dwóch osób

Na zwycięzcę licytacji będą czekały z 2 noclegi ze śniadaniem w hotelu Ibis, Śląska kolacja dla 2 osób, zjazd szolą na poziom 320 metrów i zwiedzanie Kopalni Guido, przepłynięcie łodziami podziemnej trasy wodnej Sztolni Królowa Luiza, piwo w najgłębiej położonym pubie w Europie, bilety na mecz Górnika Zabrze, spektakl w Teatrze Nowym w Zabrzu, koncert w Filharmonii Zabrzańskiej, Wizyta w Miejskim Ogrodzie Botanicznym

Fundatorem Weekendu w Zabrzu jest Miasto Zabrze.

Wygraj koszulkę z autografem mistrzyni olimpijskiej na Gali Waszej Turystyki