Wygraj koszulkę z autografem mistrzyni olimpijskiej na Gali Waszej Turystyki

Justyny Święty-Ersetic/fot. twitter MSiT

Koszulkę z autografem Justyny Święty-Ersetic, mistrzyni olimpijskiej w sztafecie mieszanej 4 x 400 metrów oraz wicemistrzyni olimpijskiej w sztafecie 4 x 400 metrów, będzie można wygrać podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek. To jeden z kilkunastu przedmiotów wystawionych na aukcję.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jeden z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie koszulka z autografem Justyny Święty-Ersetic, mistrzyni olimpijskiej w sztafecie mieszanej 4 x 400 metrów oraz wicemistrzyni olimpijskiej w sztafecie 4 x 400 metrów, mistrzyni Europy w biegu na 400 metrów i w sztafecie 4 × 400 metrów, brązowej i srebrnej medalistce mistrzostw świata w sztafecie 4 x 400 merów.

Fundatorem koszulki jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zapraszamy na Galę Waszej Turystyki