Zapraszamy na Galę Waszej Turystyki

W Tłusty Czwartek, 24 lutego redakcja portalu WaszaTurystyka.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych z szeroko rozumianej branży turystycznej na Galę Waszej Turystyki. Zakończymy karnawał i symbolicznie rozpoczniemy rok w turystycznym gronie.

Wydarzenie odbędzie się hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Chcemy, wbrew covidowej rzeczywistości, spotkać się w gronie osób z szeroko rozumianej branży turystycznej. Chcemy na chwilę odetchnąć od znojnej codzienności, porozmawiać w nieoficjalnej atmosferze, uśmiechnąć się do siebie nawzajem.
Zakończymy tegoroczny karnawał i symbolicznie rozpoczniemy pracowity – i mamy nadzieję, że lepszy – kolejny rok.
Gala Waszej Turystyki będzie okazją do wręczenia dyplomów i nagród wszystkim, którzy znaleźli się na „Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”.

Podczas Gali nastąpi również inauguracja Roku Kobiet w polskiej turystyce – zaprosimy uczestników do udziału w Aukcji Charytatywnej.

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Od dwóch lat brakuje nam przede wszystkim okazji do spotkań poza stołami konferencyjnymi i webinarami, do rozmów twarzą w twarz.
Ufamy, że przy dobrej muzyce, wykwintnej kuchni i zacnych trunkach, znajdziemy wszyscy czas na relaks wśród przyjaciół, znajomych z branży turystycznej. Że poznamy się lepiej lub zawrzemy przyjaźnie i znajomości. Że przez kilka godzin będziemy się do siebie uśmiechać i Gala Waszej Turystyki da nam wszystkim zastrzyk optymizmu i energii na długie miesiące.

Program Gali Waszej Turystyki

17:45 – otwarcie rejestracji i welcome drink

18:30 – Powitanie gości

18:45 – 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce

20:00 – Kolacja

20:30 – Inauguracja Roku Kobiet w Turystyce – aukcja charytatywna

21:00 – Koncert Gwiazdy Wieczoru

01:00 – Zakończenie wieczoru

Dress code: obowiązują stroje wieczorowe

Wstęp – 200 zł

Rejestracja od poniedziałku – gala.waszaturystyka.pl